14 Ağustos 2001 yılında kurulan ve 18 yılda yaptığı yatırımlar ve çalışmalar ile tüm Türkiye’nin beğenisini ve teveccühünü alan AK Parti önceki gün 18. yaşını kutladı. Kurban bayramına denk gelmesi nedeniyle kutlama programı düzenlemeyen AK Parti başta Çanakkale olmak üzere tüm Türkiye’ye yaptığı yatırımlar ile adından söz ettirdi.

Tam bir hükümet dersi veren AK Parti’nin bu başarıdaki payında hiç şüphesiz ki teşkilatların payı büyüktür. Şimdi ise 18 yaşındaki partide kongre ve yenilenme süreci başladı. Kısa süre içinde belde, ilçe ve İl kongrelerini yapacak iktidar partisi son olarak büyük kurultayı yaparak yenilenme sürecini tamamlayacak. Yenilenen yüzüyle 2023 hedeflerine hızla yürüyecek AK Parti’nin önümüzdeki günlerde yapacağı kongrelerde kimlerin görev alacağını hep birlikte göreceğiz.

Yeni parti kurulum çalışmaları içinde olan Ali Babacan ve ekibinin geçtiğimiz günlerde Küçükkuyu’da eski bir il başkanı eski merkez ilçe başkanı ve yöneticileri ile bir araya geldiği ve görüş alışverişinde bulunduğu ise gelen duyumlarımız arasında yer aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol