Recep Cahit Özer mesajıyla sevenlerini üzdü

Çanakkale’nin deneyimli siyasetçilerinden İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanser olduğunu açıkladı.

Recep Cahit Özer mesajıyla sevenlerini üzdü

Çanakkale’nin deneyimli siyasetçilerinden İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanser olduğunu açıkladı.

08 Ağustos 2017 Salı 12:51
Recep Cahit Özer mesajıyla sevenlerini üzdü

İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyordu. Kentin sempatik ama bir o kadarda korkusuz dik duruşlu siyasetçisi Recep Cahit Özer yaptığı bu günkü paylaşımında herkesi derinden üzdü. “Akciğerlerimde adenokarsinoma kanseri varmış” diyen Recep Cahit Özer, üzücü paylaşımıyla okuyucularını şok etti.

İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer’in paylaşımı şöyle;

“Rize'de bir köy mezarlığında bir mezar taşında şöyle yazıyormuş. Kötüyüm, kötüyüm dedim inanmadınız. Noldiiiii? EVET DOSTLARIM,ARKADAŞLARIM,KARDEŞLERİM ÜLKÜDAŞLARIM.. Hayat doğduğun saniye başlar, son nefesi verene kadar... Benim de öyle başladı. Güzel bir çocukluğum olmadı tabii,6 yaşında kaybedilen baba Ve evin tek erkeği olarak kalmak. Zordu. 6 yaşında başladım çalışmaya vs.vs. 15 yaşında Ülkü denen nazlı geline sevdalandım, Türk Milliyetçiliğine vuruldum. Kavgalar, döğüşler, hücreler, sürgünler, cezaevleri vs.vs.vs. Bu güne geldim . Bu sayfamda sizlerle her türlü duygularımı paylaştım. Neşeli anlarımı, üzüntülü Ve sinirli durumlarımı hep gördünüz. Hiç bir şeyi saklamadım sizlerden. Siyasi görüşünden dolayı kimseye düşmanlık beslemedim, kendi arkadaşım dahi olsa yanlışı savunmadım. BUGÜN İTİBARİYLE; Kanser olduğum pataloji raporuyla kesinleşti. Akciğerlerimde "adenokarsinoma" kanseri varmış. En kısa zamanda tedaviye başlayacağım. Kolay kolay pes etmem. Ama herşeyi de peşin peşin söylemek lazım. Hakkınızı helal edin. Benden yana NE varsa herkese helal olsun.”

Çanakkale Hedef Gazetesi olarak İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer’e geçmiş olsun dileklerimizi bildirir, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Son Güncelleme: 08.08.2017 17:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Cemil 2017-08-08 19:37:12

Gecmiş olsun hocam kalbimden inanıyorum zorlukların üstesinden geldıginiz gibi hissediyorum bunuda yenecek sınız haydı bismillah kolay gelsın