AK Partili Başkanlardan Turan’a destek

Çanakkale’nin Ak Partili Belediye Başkanları, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Bülent Arınç’ın AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a yönelik sözlerine karşılık cevap verdi.

AK Partili Başkanlardan Turan’a destek

Çanakkale’nin Ak Partili Belediye Başkanları, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Bülent Arınç’ın AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a yönelik sözlerine karşılık cevap verdi.

13 Eylül 2019 Cuma 16:33
AK Partili Başkanlardan Turan’a destek

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a destek verdi. AK Partili Belediye Başkanları tarafından yapılan açıklamada; “Dervişe sormuşlar : "Bir adam senin hakkında konuştu’’ Dervişte demiş ki ; Kendi sayfasıdır, istediği gibi doldurur. Velhasıl Deriz ki ; Onlar boş sayfasını doldursun, Biz işimize bakalım…. Çanakkale Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, işini aşk ile yapan, aşk ile çalışan, görevde olduğu süre içerisinde herkesin milletvekili olan ve hiçbir zaman ayrım yapmayan bir insandan bahsediyoruz. Milli birlik ve beraberlik ülküsü ile hizmet eden insandan bahsediyoruz. Çanakkale yıllar boyunca alamadığı hizmeti, Sayın Grup Başkanvekilimiz sayesinde yeniden almıştır. Çanakkale yeniden yatırımlarla şahlanış göstermiştir. Çanakkale buna şahittir. Grup başkanvekilimizin, sevgi dolu yüreklere hizmet etmeye, sırf Çanakkale büyüsün, Ülke büyüsün, hemşerilerimiz ve insanımız hep gülsün diye, gecesini gündüzüne katan ve hizmet etme mücadelesinden asla vazgeçmediğini, bu yapısıyla tüm vatandaşlarımızın gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Birisi çıkacak, öyle oturduğu yerden türlü türlü sözler sarf edecek, dava yürürken, terörle münasebeti olan, hatta görevi kötüye kullanma davası devam ederken, böyle bir duruma sessiz kalmak mı gerekir. Grup Başkanvekilimiz Bülent TURAN, susmamış gerekeni söylemiştir. Daima yanındayız, tüm Çanakkale olarak söylediklerinin de arkasındayız. Bülent Arınç'ın bu açıklamalarını doğru bulmuyoruz… Her şey aşikar…. Teşkilatta bizi sevmeyenler olabilir. Biz onları iyi biliyoruz. Onlar AkPartili değil, biz gibi görünen ama bizden olmayan içimizdeki akplilerdir. Ortada bir memleket meselesi varken, bazıları yapılan bu meseleye gözlerini kapatmış durumdalarsa, destek olmak yerine köstek olacaklarsa, diyecek sözümüz var; Abdürrahim Karakoç’un dediği gibi; BEDEN ÖLÜR ÇÜRÜR, CANA BAKIN SİZ. KİM KİMİNLE YÜRÜR, ONA BAKIN SİZ, BIRAKIN DÖNSÜN DÖNME DOLAPLAR, HAK’TAN, HAKİKATTEN YANA BAKIN SİZ…” ifadeleri kullanıldı.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol