banner79

Doğa Koleji’nden %10 indirim

Eğitim anlayışının temelinde ‘Merak eden çocuk öğrenir’ fikri yatan Doğa Koleji, sunduğu ‘Doğa Konseptli Eğitim Modeli’ ile yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştiriyor.

Doğa Koleji’nden %10 indirim

Eğitim anlayışının temelinde ‘Merak eden çocuk öğrenir’ fikri yatan Doğa Koleji, sunduğu ‘Doğa Konseptli Eğitim Modeli’ ile yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştiriyor.

21 Ocak 2018 Pazar 14:38
Doğa Koleji’nden %10 indirim

2015 yılında eğitim-öğretim hayatına başlayan Çanakkale Doğa Koleji’nin kurucusu Dr. Zafer Tuna Taş, eğitimdeki başarılarını ve kurumun gelecek hedeflerini anlattı. Dr. Zafer Tuna Taş açıklamasında: “Çanakkale Doğa Koleji, ayrıcalıklı eğitim anlayışıyla, eğitimi dört duvarla sınırlamayıp, benzeri olmayan bir kampüste gerçekleştiriyor. Son teknoloji ile özenle oluşturulmuş sınıfları, buz pateni pisti, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, ekoloji atölyesi, 3D ve lego sınıfları, dijital kütüphanesi, kapalı spor salonu, drama sınıfı ile öğrencilerini her alanda hayata hazırlıyor. Eğitimin hayatın bir parçası olduğuna inanan Çanakkale Doğa Koleji, Anaokulu’ndan Lise’ye her kademede özgüveni yüksek bireyler yetiştiriyor. Henüz minik adımlarla kampüse giren öğrenciler, yere sağlam basan birer birey olarak okulumuzdan mezun oluyor “dedi.

ÇOMÜ-GESTAŞ-ESNAF çocuklarına özel %10 indirim

Geleceğin liderlerinin Çanakkale Doğa Koleji’nde yetiştiğini söyleyen Dr. Zafer Tuna Taş sözlerine şöyle devam etti: “Doğa Koleji olarak amacımız, çocukların akademik potansiyelini en üst noktaya çıkarmalarının yanı sıra sosyal, öz güveni yüksek, üretken, yaratıcı ve liderlik özellikleri taşıyan bireyler olmalarını sağlamak. Bunu yaparken çocuklarımızın bireysel farklılıklarını da göz önünde bulundurarak, öğrenci merkezli bir sistem belirledik. Bizim için önemli noktalardan biri her bireyde olduğu gibi farklı öğrenme modellerine sahip çocuklar için eğitimde doğru zemini hazırlamak. Okul öncesi 4 yaş grubunda 10 saat, 5 yaş gruplarında 18 saat, ilkokulda 14 saat, Ortaokulda 20 saat, Anadolu Lisesinde ise 13 saat yoğunlaştırılmış LYS İngilizce dil eğitiminin yanı sıra robotik kodlama, lego, drama, ekoloji, görsel sanatlar, müzik, buz pateni, dans, jimnastik, satranç, geleneksel oyunlar ve kids athletics programları branş öğretmenleri tarafından uygulanıyor. Doğa Anaokulu’nda öğrencilerimiz küçük yaşta İngilizce ile tanışıyor ve yabancı dili günlük hayatta kullanmayı öğreniyor. Doğa Anadolu Lisesi’nde uyguladığımız t-MBA ile iş hayatına donanımlı ve vizyoner bireyler kazandırıyoruz. Geleceğin liderlerini yetiştiren Doğa Koleji, bu dönemden itibaren sözleşmesini yenilediğimiz ÇOMÜ’nün yanı sıra GESTAŞ ve Esnaf Sanatkarların çocuklarına özel %10 indirim imkanı da sunuyor. Çanakkale’nin en büyük kampüsünde Atatürkçü, çağdaş ve başarılı bir doğa nesli yetişiyor.”

Çanakkale Hedef Gazetesi

Anahtar Kelimeler:
DoğaKolej
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol