“Dualarımız sizinle”

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı Boğazkent Mahalle teşkilatının projesinden yola çıkılarak çorap, boyunluk kampanyası başlattı.

“Dualarımız sizinle”

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı Boğazkent Mahalle teşkilatının projesinden yola çıkılarak çorap, boyunluk kampanyası başlattı.

30 Ocak 2018 Salı 16:00
“Dualarımız sizinle”

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok başlatılan kampanya ile ilgili bilgi verdi. Kampanyanın Perşembe gününe kadar süreceğini, sonrasın da boyunluk ve çorapları Afrin'e yollayacaklarını belirten Başkan Altınok; “Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki hain terörist gruplara yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan kahraman askerlerimize gönderilmek üzere hazırlanan; ilmek ilmek dualarla örülen boyunlukları, gözümüzün nuru evlatlarımıza biliyoruz ki Devletimiz ordumuzun tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlıyor, bizler kahraman askerlerimize manevi anlamda destek olma anlamında, yanlarında olamasak da sıcak tenlerine bir nebze dualarla eşlik etmek amacıyla boyunluk ve çorap göndermek istedik. Besmeleyle başlayıp ilmek ilmek onlara dua ederek örülen boyunluklar hazırlandı. Mehmetçiklerimiz için çam sakızı çoban armağanı diye düşündük ve yola çıktık. Kepezli teyzelerimiz, annelerimiz, hanım kardeşlerimiz seferber olarak kampanyaya bu anlamda, kalben de destek oldular. Asker yeşili renginde örülen boyunluklarımıza ilave edeceğimiz çoraplarla da ufak da olsa katkı sağlayabilirsek ne mutlu bizlere. Kampanyamız Perşembe gününe kadar sürecektir. Sonrasın da boyunluk ve çoraplarımızı Afrin'e yollayacağız. Bizlerin huzur ve güvenliğini sağlayan kahraman askerlerimizin de güvenlik güçlerimizin de, moral ve duaya her zaman ihtiyacı var. Dualarımız her zaman onlarla. Allah askerimizin, ordumuzun her daim yar ve yardımcısı olsun. Bizler de Kahraman evlatlarımızın her zaman duacısı ve yanındayız” dedi.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Anahtar Kelimeler:
AkPartiAfrin
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol