Turan’a bir destek de Gelibolu’dan

Gelibolu AK Parti İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Fuat Sertdemir; “Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan'ın görevde olalım ya da olmayalım her daim arkasında dimdik duracağımızı belirtmek istiyoruz” dedi.

Turan’a bir destek de Gelibolu’dan

Gelibolu AK Parti İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Fuat Sertdemir; “Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan'ın görevde olalım ya da olmayalım her daim arkasında dimdik duracağımızı belirtmek istiyoruz” dedi.

16 Eylül 2019 Pazartesi 15:56
Turan’a bir destek de Gelibolu’dan

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a destek veren Gelibolu AK Parti İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Fuat Sertdemir; “Kurulduğu yıldan beri "Halka Hizmet Hakk'a Hizmettir" prensibiyle çalışan, partimizin yetiştirmiş olduğu, bünyesinde bulunan, gittiğinde yeri zor doldurulacak önemli isimleri, siyaset adamları, dava insanlarına selam olsun. Bu dava insanları ki; başta Ülkesini, Devletini, Milletini, tarihten günümüze ulaşan değerlerini ilk sırada gözeten, Ülkenin birliği için kendisinden, ailesinden, her şeyden feda eden kişiler olması hasebiyle hepimizin baş tacıdır. Başta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, yanında, arkasında dağ gibi duran, özü sözü bir dava adamlarına selam olsun. Çanakkale'mizin genelinde nadide bir yerde duran, gönül hizmetkârı Grup Başkan Vekilimiz Sn. Bülent TURAN'ın, öncesinde kendisine çok önemli makamlar bahşedilen, hali hazırda da Cumhurbaşkanlığı Yüksek Istişare Kurulu Üyesi olan Sn. Bülent ARINÇ'ın, terör uzantıları aşikâr olan bir isimle partimizin genel yapısına ve mantalitesine uymayacak bir durumla gündeme gelmesi hepimizi rahatsız etmiş, Sn. Grup Başkan Vekilimizde haklı olarak bunu dile getirmiştir. Gelibolu İlçe Teşkilatı olarak, Camikebir Mahallesi, Alaaddin Mahallesi, Gazi Süleyman Paşa Mahallesi, Hoca Hamza Mahallesi, Yazıcızade Mahallesi olarak, Bayraklı Baba olarak,Fikirli Sinan, Ahmed-i, Mehmed-i Bican olarak, daha nicelerini sayamadığım gönül erleri olarak yapılan bu savunmayı tasvip etmiyor, Sn. Grup Başkan Vekilimiz Bülent TURAN'ın görevde olalım ya da olmayalım her daim arkasında dimdik duracağımızı belirtmek istiyoruz. Gözü yaşlı Şehit Analarını, eşsiz, Babasız kalan boynu büküklerin yüzleri gözümüzün önüne geldikçe bizler, terör destekçilerine asla alkış tutmayacağız. Sn. Bülent TURAN'ın dediği gibi gözünü oyacağız. Öte yandan günlerden beri Diyarbakır'da oturma eylemi yapan gözü yaşlı vatandaşlarımızın Devlet olarak, Parti olarak, en önemlisi de vicdanlı birer birey olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyor, kandırılarak dağa çıkarılan can parçaları, biricik evlatlarına kavuşmalarını canı gönülden temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol