Turan’a tam destek

Geçtiğimiz günlerde Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan’a söylediği, ‘Sen haddini bil’ sözleri üzerine, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz’dan destek geldi.

Turan’a tam destek

Geçtiğimiz günlerde Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan’a söylediği, ‘Sen haddini bil’ sözleri üzerine, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz’dan destek geldi.

13 Eylül 2019 Cuma 15:10
Turan’a tam destek

Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz yaptığı açıklamada; “AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale’nin Gururu Al Bayrağımızın dalgalanması için can veren tüm Şehit Babalarımızın annelerimizin evladı, Şehit yetimlerinin abisidir. Bülent Arınç denen zat çıktığı televizyon programında ‘’Şehit ve Gazi Ailelerin gözünde, bu vatan için bedel ödeyen, evlatlarını, canlarını feda eden ailelerin gözünde terörist başı apo şerefsizinden farkı olmayan Ahmet Türk için bir dizi methiyeler, övgü dolu sözler sarf ederek haddini ve maksadını aşan açıklamalar yapmıştı. Ahmet Türk denen kişi bulunduğu her mecrada pkk terör örgütüyle dirsek teması halinde olan, kandile desteğini açık olarak sürdüren, PKK’lı, KCK’lı terörist kişileri belediyelerde işe alan, mahkemelerce ‘de pkk teröristlerine desteği sabit olan ve bu suçlardan da ceza evine giren, kanunsuz şekilde belediye başkanı adayı gösterilip belediye başkanı olarak ilk icraatı Aziz Şehitlerimizin, Kahraman Gazilerimizin ailelerini işten çıkarmış ve bu yüzdende İçişleri bakanlığı tarafından görevden alınmış vatan haini, Şehitlerimizin Üzerinde kanı olan teröristtir. Bülent Arınç denen zat kalkmış bir TV programında Ahmet Türkün terörle alakası yoktur barış olsun isteyen biridir şeklinde sözler sarf etmiştir. Yani Bülent Arınç yüce yargının, mahkemenin İçişleri Bakanlığının da kararlarını tanımıyorum demiştir. Kısacası ben kendi bildiğimi okuyorum mahkemenin suçlu dediğine Bülent Arınç sen suçsuzsun diyordu. Çanakkale Şehitler diyarının’ da Millet Vekili, Çanakkale’nindi evladı olan Sayın gurup başkan vekilimiz Ülkemizdeki tüm Şehit ve Gazi Ailelerinin yüreğine su serpecek açıklama yapmıştı onurumuz gururumuz olmuştu. Bu açıklamadan çok geçmeden Bülent Arınç denen zat tekrar TV karşısına geçip Teröristte Terörist deme becerisini gösteren sayın vekilimize yakışık olmayan bir çok kelam etmiştir. Yüce Allah’ım Sayın Gurup Başkan vekilimize Çanakkale Şehitler diyarının evladı Bülent vekilimize sağlık, güç kuvvet versin vatana ihanet edenlere dur deme payesini göstersin. Şehit ve Gazi Aileleri olarak, bir Şehit Eşi olarak dualarımız sizinle Sayın Vekilim” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol