Öz hemşehrileriyle kucaklaşıyor

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, ilçe ilçe dolaşarak hemşehrileriyle kucaklaşıyor.

Öz hemşehrileriyle kucaklaşıyor

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, ilçe ilçe dolaşarak hemşehrileriyle kucaklaşıyor.

19 Şubat 2018 Pazartesi 13:32
Öz hemşehrileriyle kucaklaşıyor

Lapseki, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Çan ilçelerini ziyaret ederek hemşehrileriyle buluşup hasret gideren CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, vatandaşların taleplerini dinledi. Ziyaretlerinde esnaflarla da bir araya gelen Öz; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşlarımızı, esnaflarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu doğrultuda esnaflarımıza Allah emeklerinizin bereketini versin diyerek, işlerinde kolaylıklar diledik.” dedi.

“Her zaman vatandaşımızın yanındayız”

Cumhuriyet Halk Partisi olarak sadece seçimden seçime değil, her zaman vatandaşın yanında olduklarını ifade eden Öz; “Kahvelerdeki hemşerilerimizle bir bir kucaklaştık ve hasret giderdik. Ülkemizin ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini, vatandaşlarımızın dar boğazdan geçtiğini, en önemlisi esnaflarımızın birçok gün siftah yapamadan işyerlerini kapattıklarını biliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak sadece seçimden seçime değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Bu doğrultuda vatandaşlarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz.” diye konuştu. Partilileriyle birlikte seçim üzerine de fikir alışverişinde bulunan Öz; “Önümüzdeki olağan yerel ve genel seçimler sürecinde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız üzerine fikir alışverişinde bulunduk.” dedi. Öte yandan Ayvacık İlçesinden Umre’ye yola çıkan vatandaşları da uğurlayan Öz; “Umreye gidecek olan kafileyi uğurladık. Allah yollarını açık ve ibadetlerini kabul etsin.” dedi.

Yeni Çanspor’a destek verdi

Geçtiğimiz hafta İstanbul Sultangazi deplasmanında saldırıya uğrayan Yeni Çanspor’lu futbolculara bu kez maça giderek destek veren Öz; “Çanspor'a gönül veren futbolcularımıza, yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve en önemlisi tribünden destek olmak için maça gelen ve takımımızı yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Anahtar Kelimeler:
Chp
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol