Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Gökhan Kökçak

gokhankokcak@canakkalehedef.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Kaan Tonka

Mali Müşavir / financial advisor

Reklam /  Advertise

haber@canakkalehedef.com

Adresiniz

İsmetpaşa Mh. Demicoğlu Cd. Bayar Premium Evleri B Blok No:19 Çanakkale / Merkez / 17100

E-Mail  Adresiniz

haber@canakkalehedef.com

TELEFON

+90 286 214 44 44

+90 286 217 33 33

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Canakkalehedef.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2003 Canakkalehedef.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Siteniz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Canakkalehedef.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Canakkalehedef.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Canakkalehedef.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Canakkalehedef.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Canakkalehedef.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.canakkalehedef.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Canakkalehedef.com “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@canakkalehedef.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.