banner59

Çanakkale’de seçim sürecinde vites artmaya başladı. Hani bir zamanlar bir reklam sloganı vardı ya, ‘Mutfakta birimi var’. İşte tam o sözün karşılığını Başkan Mutan söyledi….

Geçtiğimiz günlerde kapı kapı, sokak sokak, cadde cadde dolaşan bir adayın, kendi adının açıklanmayacağını duyar duymaz çark etmesi bize normal geldi. Siyaset bu olur mu? Olur olur. Hem de kaymak gibi olur. Ancak Başkan Mutan öyle bir söz söyledi ki kafamda deli sorular ardı ardına geldi. Yaptığı basın toplantısında adaylar değişebilir sözüne karşın kimse kimden bahsettiğiniz sormadı. Ya Başkan 5. Viteste giderken 1. Vitese dönülür mü yapma… Ama bahsettiğimiz isim yılların kurt siyasetçisi, boş atıp dolu yakalamaz Başkan Mutan….

Şimdi soru bir… Değişimden kastı CHP yi destekleyeceğiniz söyleyen İYİ Parti adayı Gökhan Bayram olabilir mi? Ama olamaz o zaten bağımsız aday oldu bile.

Başkan kimi kast etti kim için söyledi bu sözü bilemem, ama bildiğim bir şey var ki. Birileri bu siyasetin çarkına çomak sokmaya hazırlanıyor, Başkan Mutan’da bizi uyarıyor. Bakın bu olabilir diye. Yani ‘Mutfakta Biri mi Var’ acaba….

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol