Hayal’den ÇTSO’ya ziyaret

116 Jandarma Albay Alay Komutanı Ünal Hayal, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

Hayal’den ÇTSO’ya ziyaret

116 Jandarma Albay Alay Komutanı Ünal Hayal, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

07 Aralık 2018 Cuma 17:01
Hayal’den ÇTSO’ya ziyaret

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi İ. Berkin Karaca ile Genel Sekreter H.Sema Sandal hazır bulundu. 116 Jandarma Albay Alay Komutanı Ünal Hayal, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na “ÇTSO bizim yabancılık hissetmediğimiz Kurumların başında geliyor. Her zaman işbirliği içerisinde çalışıyoruz, Odanın Çanakkale ekonomisi için yaptığı çalışmaları takdir ile izliyoruz.” dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da Alay Komutanı Ünal Hayal’in gösterdiği samimi diyalogdan çok memnun olduğunu dile getirerek; “Askerlik en kutsal ve en zor görevlerin başında geliyor. Çanakkale’deki askeri birlikler ve asker sayısı tacirimize tüccarımızın ticari faaliyetlerine ciddi hareketlilik sağlıyor. Özellikle dağıtım günlerinde oteller ve restoranlar dolup taşıyor. Yönetim Kurulu olarak sizlerle üzerimize düşen görevi ve işbirliğini imkanlarımız dahilinde her zaman yapmaya hazırız. Manevi Başkentimiz Çanakkale’de askerlik vazifesini yapan Mehmetçiklerimiz, bu maneviyatı hissederek memleketlerine dönüyor. Bunu sağladığınız için sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyorum.” diyerek, Alay Komutanı Albay Ünal Hayal’e gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol