Vali Aktaş, bayramda çalışanları ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramının ilk günü münasebetiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Vali Aktaş, bayramda çalışanları ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramının ilk günü münasebetiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

21 Temmuz 2021 Çarşamba 15:27
Vali Aktaş, bayramda çalışanları ziyaret etti

İlk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER’i ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, bayram mesaisi yapan personellerin Kurban Bayramlarını kutladı. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali İlhami Aktaş, çalışanlarla bir süre görüşerek sohbet etti.  Vali İlhami Aktaş, çalışanlara görevlerinde başarılar diledi. Sonrasında AFAD İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, görevli personeller ile bir süre görüşerek sohbet etti. İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İlhami Aktaş, çalışmalarında kolaylıklar görevli tüm personelin kurban bayramlarını tebrik etti. Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Vali İlhami Aktaş, Çanakkale İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti. Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelerek görüşen Vali İlhami Aktaş, çalışanların Kurban Bayramlarını kutladı. İtfaiye çalışanlarıyla bir süre sohbet eden Vali İlhami Aktaş, personele çalışmalarında başarılar diledi.


Sonrasında Vali İlhami Aktaş, Tekzen ve Opel Polis Uygulama Noktalarını ziyaret ederek görevli polis memurlarıyla sohbet etti. Uygulama noktalarındaki görevli polis memurlarından yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İlhami Aktaş, görev yapan polis memurlarının Kurban Bayramlarını kutladı, çalışmalarında başarılar diledi. Ardından İl Merkez Jandarma Karakoluna geçen Vali İlhami Aktaş, görevli jandarma personellerinden gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Görevli jandarma personellerinin Kurban Bayramlarını tebrik eden Vali İlhami Aktaş, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
İl Merkez Jandarma Karakol ziyaretlerinin ardından Vali İlhami Aktaş, İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerini ziyaret etti. Görevli ekipler ile görüşen Vali İlhami Aktaş, 112 Hava Acil Ambulans Helikopterini de inceleyerek bugüne kadar gerçekleştirilen uçuş sayısı, hizmet verilen bölgeler ve gerçekleştirilen sağlık görevleri hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Vali İlhami Aktaş, ambulans helikopter pilotu ve sağlık görevlilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Kurban Bayramlarını kutladı. Vali İlhami Aktaş, Kurban Bayramının ilk gününde Hastane Bayırı Şehitliğini ziyaret etti. Bugünümüzü borçlu olduğumuz ve vatan için hayatını feda eden Aziz Şehitlerimizin kabirleri başında dua okuyan Vali İlhami Aktaş, Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad etti. Sonrasında Anafartalar Polis Merkezi Amirliği ve Kepez Polis Merkezi Amirliğini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, polis merkezlerinde görevli polis memurlarıyla bir araya gelerek polislerin Kurban Bayramlarını kutladı. Görevli polis memurlarıyla bir süre sohbet eden Vali İlhami Aktaş,  çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Vali İlhami Aktaş, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanlığına bağlı sahil güvenlik botunu ziyaret etti. Sahil Güvenlik botunda görev yapan personeller ile görüşen Vali İlhami AKTAŞ, personellerin kurban bayramlarını tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Sonrasında GESTAŞ iskelesinde görevli personelleri ve GESTAŞ feribot iskelesinde görev yapan polis memurlarını ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, görevli polis memurlarının ve GESTAŞ personellerinin Kurban Bayramlarını kutladı. Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Havalimanı ve DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonuna Kurban Bayramı ziyareti gerçekleştirdi. Çanakkale Havalimanı ve DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonunda görevli personeller ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, personellere çalışmalarında başarılar dileyerek Kurban Bayramlarını kutladı.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol