banner59

CHP'nin Çan'da adayı Bülent Öz

CHP eski Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Çan Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yaptı.

CHP'nin Çan'da adayı Bülent Öz

CHP eski Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Çan Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yaptı.

19 Ekim 2018 Cuma 17:25
CHP'nin Çan'da adayı Bülent Öz

Yerel seçimlerde Çan Belediye Başkanlığı için adaylık başvuru dilekçesini CHP İlçe Başkanı Ümran Aydın’a teslim eden CHP’li Bülent Öz yaptığı açıklamada; “Önce partililerimizin sonrada siz değerli hemşerilerimin desteğiyle 25. ve 26. Dönemde Çanakkale’mizden Milletvekili seçilmiştim. Bu dönemde Çanakkale’me ve Ülkeme elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Milletvekilliğim dönemimde hep söylediğim; “Vatandaşımız Yanında Olduğunu Hissedeceği Bir Milletvekili İstiyor” ilkesini benimseyerek, hiçbir siyasi fikir, düşünce ayırt etmeden vatandaşımın yanında oldum. Siyasi hayatım boyunca da, kim hangi partiden olursa olsun tüm Vatandaşlarımı kucakladım, ömrüm boyunca da kucaklamaya devam edeceğim” dedi.

Aday olma görevi şahsıma tevdi edildi

“2019 Mahalli seçimler nedeniyle, geçtiğimiz günlerde CHP Çan İlçe yönetimimizin ve danışma kurulundan çıkan ortak karar gereği CHP Çan Belediye Başkanlığına aday olma görevi şahsıma tevdi edildi” diyen Öz; “Örgütümüzün, üyelerimizin takdiriyle partimizin her kademesinde görev alacağımı sıklıkla dile getirmiş biri olarak bu görevi onurla kabul ettim. Bundan dolayı CHP Çan Belediye Başkanlığı Adaylığına tek başvuru olarak yönetim kurulumuzun huzurunda İlçe Başkanımız Sayın Ümran Aydın’a teslim ettim. Takdir Çanlı hemşerilerimize ait olmakla birlikte, doğup büyüdüğüm, ekmeğini, suyunu içtiğim topraklarda Belediye Başkanı olarak halkımıza hizmet edebilme fırsatını yaratan CHP Çan İlçe Örgütümüze ve her bir parti üyemize teşekkürü borç bildiğimi ifade eder, Çanımıza, Çanakkale’mize ve Ülkemize hayırlı olmasını yürekten dilerim” şeklinde konuştu.

Hemşerilerimin emrinde olacağım

Öz sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Değerli vatandaşlarım, sonuç itibariyle böylesi kutsal bir görevle yola çıkmış olacağız. Hatırlatmak isterim ki, her zaman ilke edindiğim gibi hiçbir siyasi, fikir düşünce ayırt etmeden tüm vatandaşlarımın yanında oldum. Hayatım boyunca da yanlarında olmaya devam edeceğim. Bundan sonra da, “Çanlı Hemşerim Yanında Olduğunu Hissedeceği Bir Belediye Başkanı İstiyor.” İlkesiyle Çanlı hemşerilerimin emrinde olacağımı bildiririm. Çan'ın sesine ses ve çocukluğumdan bu yana sokaklarında dolaştığım ilçemdeki hayallerimi sizlerle beraber var etmeye çalışacağım.”

Çanakkale Hedef Gazetesi

Son Güncelleme: 19.10.2018 18:40
Anahtar Kelimeler:
Chp
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol