CHP’den Kilis’e moral ziyareti

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Kilis’e gerçekleştirdikleri moral ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP’den Kilis’e moral ziyareti

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Kilis’e gerçekleştirdikleri moral ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi.

16 Şubat 2018 Cuma 12:43
CHP’den Kilis’e moral ziyareti

Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ile birlikte Kilis’te bir dizi ziyaretler gerçekleştiren CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Kilis temaslarıyla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Öz; “Kilis Valiliğini ziyaret ederek sınırımızdaki yaşanan gelişmeler hakkında bilgi aldık, ardından da Kilis Ticaret Odasını ve Kilis Baro Başkanlığını ziyaret ettik. Bugüne kadar 137 bomba düştüğü bu bakımdan halkın tedirginliğini ifade eden Kilis Valisi nezdinde Kilisli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kilis Ticaret Odasında, iş adamları ile bir Araya gelerek, Suriye krizinden bu yana devam eden süreçte ekonominin iyi gitmediği, birçok işletme ve fabrikanın kapandığı bilgisini aldık. Arfin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nın başarılı ile sonuçlanıp, şehit ve yaralıları haberlerinin gelmemesi, yaşamın normalleşerek Ülkemizin rahat bir nefes alması en büyük temennimizdir” dedi.

Esnaflarla buluştular

CHP İl Örgütü ile birlikte Kilis esnafını ziyaret eden Öz; “Kilis sokaklarında hemşerilerimizle kucaklaştık. Esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Sınırımız ötesinde devam eden operasyonlar sebebiyle tedirgin olan ama hiçbir zaman hizmet vermekten kaçınmayan Kilisli esnafımıza hayırlı işler ve bol kazançlar diledik. Düşen bir bomba sebebiyle büyük bir tehlike atlatan bir lokanta işletmesine giderek ayrıca geçmiş olsun dileklerimizi sunduk” diye konuştu.

CHP heyetinden taziye ziyareti

Teröristler tarafından atılan roket nedeniyle yaşamını yitiren Muzaffer Aydemir'in ailesine de taziye ziyaretinde bulunduklarını ifade eden CHP’li Bülent Öz; “Terörle Mücadele Kapsamında, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Milletimize sabırlar dilerim. Arfin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nın başarılı ile sonuçlanıp, şehit ve yaralıları haberlerinin gelmemesi en büyük temennimizdir. Teröristler tarafından sınırımızın ötesinden atılan roketler sonucu şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennilerimizi iletiyoruz” dedi.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Anahtar Kelimeler:
ChpKilis
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol