Dekorasyonda şimdiki zaman; Doğtaş Gold Serisi

Doğtaş 2018 koleksiyonunda yer alan Gold Serisi, sizi yaşam alanı tasarlamanın son sürümüyle tanıştırıyor. İyi işçilik, yenilik ve dekoratif estetiğe dair ne varsa bu seride bir araya geliyor.

Dekorasyonda şimdiki zaman; Doğtaş Gold Serisi

Doğtaş 2018 koleksiyonunda yer alan Gold Serisi, sizi yaşam alanı tasarlamanın son sürümüyle tanıştırıyor. İyi işçilik, yenilik ve dekoratif estetiğe dair ne varsa bu seride bir araya geliyor.

06 Mart 2018 Salı 13:20
Dekorasyonda şimdiki zaman; Doğtaş Gold Serisi

Gold Serisi, yılların getirdiği ustalıkla hazırlandı. Sadeliğin peşinde koşarken özgünlüğü elden bırakmayan Doğtaş tasarımcıları, yine sofistike bir tavrı konforla buluşturuyor. Salon Takımı, parlak keten dokulu kumaşla ışıldıyor. Ceviz ağacından detaylar, griler ve lacivertler huzurlu bir ortam yaratırken; kapitone dikişlerin alışılmadık konumu, fark yaratmak isteyenlere hitap ediyor. Sıcak dokuların katkısıyla salonunuz, tüm vaktinizi geçirmek isteyeceğiniz bir yere dönüşüyor. Evinizin sıcak atmosferine en çok yakışacak yemek odası takımı da Gold Serisi’nden. Ahşabın natürel ve minimal tavrı, doğal bir sadelik arayışında olanlara cevap veriyor. Metal detaylar parçaları hareketlendirirken, ahşabın girift görünümü modern bir duruş ortaya koyuyor. 2018 mobilya koleksiyonlarının doğal hayat etkisindeki ilham panosunun yıldızı masif ahşap görünümler, hemen her seride ortaya çıkan sade tablonun ana hatlarını oluşturuyor. Gold Yemek Odası, biraz bohem, biraz minimal ama oldukça doğal dünyasıyla karşınızda. Seri, kapak ve yüzey tasarımlarıyla bloklardan oluştuğu izlenimini veriyor. Bunu bir geometrik oyuna çevirmek sizin elinizde. Küresel ya da plazmik, natürel malzemelerin hayat verdiği tüm parçaları yemek odanızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Metal detaylar, çok büyük olmayan rollerine rağmen fark yaratıyor. Parçaların keskin hatlarını yumuşatan kavisli kulp dizaynı, konsol aynalarına da ilham oluyor. Böylelikle serinin görsel dili oluşuyor. Hem depolama alanı, hem şık bir sunum sağlayan TV ünitesiyle evinizi bu nezih dünyaya uygun şekilde tamamlıyor. Ceviz ağacının sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşıyan Gold Serisi, minimalizmde natürel tavrı en iyi şekilde yansıtıyor. Gold Yatak Odası, koleksiyonun stil kodlarını bünyesinde barındırıyor. Metropol şıklığının yatak odasındaki yansıması niteliğini taşıyan takım, mobilyada ışıltı dersi veriyor. Geometrik formların doğadan yüzeylerle buluşması, tam da bu iki büyük oyuncudan beklenir şekilde gerçekleşiyor: Doğal, kaliteli ve kesinlikle tarz sahibi. Gardırop alternatifleri ve ayak ucu pufuyla kişisel yaşam alanında yeni bir konfor isteyenlere çözümler sunuyor.

Çanakkale Hedef Gazetesi

Anahtar Kelimeler:
DoğtaşGold
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol